Inetligentne domy Wrocław


Inetligentne domy Betacam Inteligentne domy Wrocław

Dzięki dzisiejszej metody można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo i nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który kieruje się całym domem, zapewne być również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiedzialnym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest wydajne dla środowiska naturalnego nie ale ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a dodatkowo z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na odległość, nawet skoro jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy rada w wszystkiej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest pewny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że niektóre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy oraz pozostałe narzędzia i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Jak nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość stanowi w utrzymaniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem warto mieć kilku rzeczach, które wykonają nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo otwartym dla czworonoga. Stąd te o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w obrębie budynku oraz jasne zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Ważna stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie można spokojnie dodać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie stanów w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle ciekawa, że może pracować niezależnie z tego lub mamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome czy i nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tym są niedrogą i dobra metodą pytania tego, co już dzieje się w budynku. Dzięki temu sporo urządzeń ponadto będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może wziąć wielką popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w ciągu 10 lat staną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy mieć się z prawdziwymi problemami, które mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wznosi się z budowie czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu a z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w domku są okazję również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w własnym domu chociażby w czasie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w pałacu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na zaletę takich rozwiązań, jest dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą technikę to zawiły temat, a to zaledwie marzenie i każda przestrzeń że sterczeć się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy zajmować się komfortem który przekazuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w sposób „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest więcej sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce więc podłączenia dodatkowych elementów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w system ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj tworzy ona kuszącą ofertę dla pań planujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale również tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w każdym z pomieszczeń w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dodają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich budowa nie jest uciążliwa dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najważniejszych zalet, jakie daje instalacja w bloku tego modelu sposobu będzie to, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne stać potrafią się te dużo charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a jeszcze inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Pomimo ten jedyny czujnik (także po wykonaniu odpowiednich miejsc), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą fazę tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym staje się bardziej wytrzymały na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż nadal nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które wprowadzane są przez popularne opinie na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na okresy. Poznaniem tym szacuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było kierować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się pracowanie i rozwijanie systemu, zaś więc spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym stworzyć w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w grup stanowi on już gotowy, więc nie mam okazje jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 nowych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak daleko praktyczna jest integracja oświetlenia rodzie z własnymi instalacjami; w pracy świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może stosować się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz dużo kobiet określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, aby móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem wykonywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może spowodować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to oczywiście nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zamknie się po tym jak będziemy w sposobie – właściwie będzie robiło mieszkanie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem oryginalnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego instalacja i organizacja zajmuje tylko kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w własnym domu każdy sam.


Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Longina2018-09-10

  Kasiu, a gdzie polecasz kupować zieloną herbatę- masz jakieś typy, którą warto, której nie?

 • noavatar.png
  Slawomira2018-09-11

  A jaką marchewkę dawałaś? surową czy ugotowaną?

 • noavatar.png
  Leonid2018-09-11

  Kasiu a gdzie można zrobić takie badKasia?

 • noavatar.png
  wladek2018-09-11

  Mniam? *♡*I bardzo fajnie, że podajesz wymiary foremki ?Kasiu, a czy mąka kokosowa zamiast kukurydzianej może być?Ach i chyba czekam na jakiś przepis na kokosowe gofry?♡Mama mamę pozdrawia:)

 • noavatar.png
  Nierod2018-09-11

  Ale pyszności! nie jest takie trudne jak się wydaje 😉

 • noavatar.png
  Niesuł2018-09-11

  Dzień dobry, jest pani na nie, bo są jakieś badKasia, które by potwierdzały szkodliwość posiłków odgrzewanych w mikrofalówce? szukałam ostatnio takich i nic więc może pani, jako fachowiec zaleci jakieś źródło naukowe. Próbuje męża odwieść od zakupu, ale poza pseudonaukowymi stronami opartymi na osobistych poglądach, żadnego źródła naukowego nie znalazłam

 • noavatar.png
  Kubuś2018-09-11

  1 ml że wykorzystujemy tylko gęstą część

 • noavatar.png
  Dalibor2018-09-11

  Kasiu, czy menu w by uwzglednia rozdzielenie bialek i weglowodanow w posilkach?

 • noavatar.png
  Elka2018-09-11

  Zwięźle i na temat! przydatny artykuł

 • noavatar.png
  Bernardyna2018-09-11

  Pychaaaaaa <3

 • noavatar.png
  Lilianna2018-09-11

  Wczoraj ugotowałam na obiad kaszę jaglana i dość dużo mi jej zostało. Wieczorem zjadłam ją z pomidorkami i sałata a resztę wykorzystałam dziś na śniadanie z owocami … pychota

 • noavatar.png
  Augustyna2018-09-11

  Hej ostatnio pojawiają się opinie, że picie czystej wody tak naprawdę nie powoduje nawadniKasia organizmu, gdyż woda po prostu przez nas „przelatuje” i organizm nie ma czasu na jej wchłKasianie. Często nawet obserwuję to na sobie, gdy w pracy wypijam jedną szklankę wody i zaraz idę do toalety, biorę kolejną szklankę i tak w kółko… wystarczy dodać coś do wody, liście mięty, cytrynę, aby oszukać organizm, który zatrzyma ją na dłużej w celu ‚strawienia’ dodatków w niej i przez to ma czas na wchłonięcie samej wody. Czy spotkałaś się z tą teorią?Jakie jest zdanie na ten temat?

 • noavatar.png
  Libert2018-09-11

  Ja mam takie przekonanie, że pieczony banan traci wszystkie witaminy. Ale być może ja jestem w błędzie. Mimo to danie jest hitem. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  Marietta2018-09-11

  Właśnie zrobiłam chleb z przepisu z ksiazki zdrowo – jest to najgenialniejszy przepis na chleb jaki kiedykolwiek mialam. Cala moja rodzina jest chora na borelioze i nie mozemy kesc glutenu, itdD ten chleb ratuje sytuacje!!!

 • noavatar.png
  Rudolf2018-09-11

  Swietny post. Dziekuje.

 • noavatar.png
  Dobiemir2018-09-11

  zrobiłam z mąk podanych w przepisie, pychotkaaaaaaaaaaaaa <3 pozdrawiam wszystkich żyjących zdrowo

 • noavatar.png
  zuzia2018-09-11

  Diana mam pytanie jak nazywa się ta apteka. Będę wdzięczna za odpowiedź.

 • noavatar.png
  Gwidon2018-09-11

  Żałuję ,że mnie tam nie było świetnie to wszystko wygląda zdjęcia niesamowite, aż bije z nich dobra energia .Pozdrawiam 😉

 • noavatar.png
  Maksymilian2018-09-11

  W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Izydor2018-09-11

  Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

 • noavatar.png
  Bohdana2018-09-11

  Mój synek do 1 miesiąca życia jadł wszystko, nawet „bezsmakowe” kaszki ekologiczne i nagle przyszedł kryzys, zaczął wybrzydzać, nadal je sporo ilościowo ale bardziej monotonnie. Nowości też nie bardzo chce próbować. Może to taki etap.Mam nadzieje, ze mu to minie, bo oboje z mężem jemy zdrowo i chcemy żeby jadł to co my.

 • noavatar.png
  Idalia2018-09-11

  Szkodzi,szkodzi.Sama używam past bez fluoru.Fluor dodają do trutek na szczury

 • noavatar.png
  Kasandra2018-09-11

  Przygotowuje na ten temat post!Oczywiście, że niezdrowa!Choćby przez promieniowanie elektromagnetyczne, co powoduje obniżenie zawartości odżywczej w produktach, gorsza bioprzyswajalność, promieniowanie to powoduje raka jelita, co do białka w mięsie tworzą się rakotwórcze substancje , zaburza trawienie – energetyka pożywienia się zmienia!

 • noavatar.png
  Pelagia2018-09-11

  Na zdrowie:)

 • noavatar.png
  Józef2018-09-11

  Robiłam już sałatkę z awokado i orzechami pinii, ale z innymi dodatkami, chętnie wypróbuje ten przepis

 • noavatar.png
  Mironiega2018-09-11

  Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉

 • noavatar.png
  Rysiek2018-09-11

  Szkoda że zamiast emotikonek wychodzą ‚?’ 😉

 • noavatar.png
  Aleksander2018-09-16

  A jakiej wielkości tortownicę użyć?

 • noavatar.png
  Dobromił2018-09-16

  Ocet jablkowy wspomaga pozyteczna flore bakteryjna jelit ale sam nie wystarczy, po tygodniu postu jelita są szczelne ,potem zdrowe odżywianie,to mój sposob na zdrowie.

 • noavatar.png
  Danuta2018-09-17

  A ja uwielbiam jesień piękna pora roku. Mówi się, że jesień to deprymujący okres, a wystarczy pozytywne nastawienie Genialnie teraz wygląda ten blok

 • noavatar.png
  Leopoldyna2018-09-17

  Tak suplementuję się przeważnie cały rok – szczególnie magnezem. Ann

 • noavatar.png
  Lesława2018-09-17

  Już miesiąc! utrzymaniem diety mam problemy, niestety, ale jestem z siebie dumna, bo przez miesiąc nie odpuściłam żadnego treningu! :)))) z mojego punktu widzenia są ułożone bardzo dobrze, ćwiczy się świetnie i wyraźnie poprawiła mi się kondycja, lepiej się czuję ! ćwiczeniach wyraźnie poprawia się humor :))) pozdrowienia

 • noavatar.png
  Erwina2018-09-17

  Aneczko jesteś cudowną.Uwielbiam

 • noavatar.png
  Nawoja2018-09-17

  Czy można zamiast mąki ryżowej dać taką zwykłą?

 • noavatar.png
  Ernest2018-09-17

  Pani w tym roku skończę 1 lat i mogę ćwiczyć właśnie z pani płytą ? tym pani wielką fanką to co pani robi jest takie piękne ? <3 dużo i :* !!!!

 • noavatar.png
  Magdalena2018-09-17

  Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

 • noavatar.png
  Bogusz2018-09-17

  Nic mnie dzis tak nie dobilo jak widok ciebie w reklamie t mobile. Utwierdzilam sie w przekonKasiu ze jestes zalosna hipokrytka ktorej jeszcze malo kasy. Jak wyjasnisz swoj udzial w reklamie? zachecalas do aktywnosci fizycznej? komentarz pewnie bedzie usuniety;//

 • noavatar.png
  witold2018-09-18

  Pisałam juz post na temat proszku zasadowego

 • noavatar.png
  Bolesława2018-09-18

  to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Rajnold2018-09-18

  Zdrowie odżywienie jest mi ideologicznie bliskie od dawna. Wierzę w zblilansowaną dietę, bez drakońskich wyrzeczeń. W świeże, pachnące potrawy. I to, że ciało sygnalizuje co jest dla niego dobre. Niestety minęło zbyt wiele poniedziałków, zanim zaczęłam działać bardziej cieszę się, że zajrzałam na stronę czystym przypadkiem. Bo niespodziewanie znalazłam tu rozwiązanie dla swojego problemu, wykupiłam plan żywieniowy i od soboty pracuję nad sobą razie jestem jeszcze oszołomiona ilością spożywanych posiłków, bo dotychczas poza śniadaniem, jadłam mega nieregularnie. Chwilowo ciężko jest mi się wyrobić ze wszyststkimi 5 posiłkami – mam wrażenie, że cały czas jem że mam zdecydowanie za mało małych garnków. Ale bardzo odpowiada mi formuła modelu żywienia. W końcu mogę wyeliminować z diety gluten, cukier i mleko co od dawna chciałam zrobić. A jest to tak proste jak wydrukowanie listy zakupowej i gotowanie bajecznie prostych posiłków według planu w telefonie. Organizacyjnie, muszę to wszystko jeszcze dopracować, ale jestem pełna motywacji! są świeże, smaczne i wypełniają kuchnię przepieknym zapachem. Dziękuję

 • noavatar.png
  Izaura2018-09-18

  Mniam, pyszne połączenie.Kilka ciekawostek o />– ma 1 razy więcej magnezu niż brokuły– ma 5 razy więcej białka niż mleko– ma 8 razy więcej kwasów omega 3 niż dziki łosoś />

 • noavatar.png
  Alicja2018-09-18

  Jak bym wiedzilam, ze beda az tak zle sie zlepiac to bym nigdy ich nie robiala. Jak dla mnie z przepisem jest cos nie tak 🙁Polewa nie zgestniala i niestety nie zaciekawy byl efekt koncowy.Jedno z najgorszych doswiadczen w robieniu kulek.Nie wygladaja tak pieknie jak na zdjeciu. Rzeczywistosc jest innna.

 • noavatar.png
  Marta2018-09-18

  Dziękuję serdecznie

 • noavatar.png
  Marcjusz2018-09-18

  Ja równiez dostałam propozycję reklamowKasia badań kodu metabolicznego na swoim blogu;-PP

 • noavatar.png
  Dymitr2018-09-18

  Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę sama ćwiczyć w domu w wieku 1 lat ? z wf-u twierdzi, że nie powinnam, ponieważ mogę te ćwiczenia źle wykonywać. Bardzo lubię ćwiczyć , dobrze się po nich czuję. Z góry dziękuje za odpowiedź

 • noavatar.png
  Katarzyna2018-09-18

  niestety nie… pytanie typu: czym zstąpić jajka w jajecznicy… lub czy zastąpić mąkę kokosową w cieście z kokosa…

 • noavatar.png
  Hipacy2018-09-18

  Ciasto rewelacyjne:-) lizać!!!

 • noavatar.png
  Czarek2018-09-18

  Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

 • noavatar.png
  Fryderyka2018-09-18

  Szpinak był wcześniej rozdrobniony?

 • noavatar.png
  Otton2018-09-18

  Pani można ją kupić przez online?? już od dawna wiem,że masz nową książkę,a dowiedziałam sie tego na dalej wzorować się na ciebie i twoje meeeega kulinarne przepisy????????

 • noavatar.png
  Hubysława2018-09-18

  Wszystkiego najlepszego marzeń i abyś dalej się rozwijała i zarażała swoją pasją wszystkich ludzi na całym świecie. Pociechy z corci i męża tak szybko rosną 🎂🎂🎂🎂💋💋

 • noavatar.png
  Cyrus2018-09-18

  Niestety skuteczność probiotyków z apteki jest niewielka nawet tych najdroższych vivomix bactoflor korzystałam prawie ze wszystkich probiotyków w kapsułkach efekt? jelitowe nie znikły,dlaczego? w preparatach z apteki i niby tych najlpszych probiotyków na świecie jest bardzo mała ilośc szczepów bakterii! ich tam jest 1 ,1 ? zdecydowanie za mało. My potrzebujemy 1 tysięcy różnorodnych szczepów bakterii! z tego że jednego szczepu dostaniemy w 1 miliardach,przyjmowanie probiotyków aptecznych może jeszcze spotęgować dysbiozę jelitową,wiem to sama po sobie bo przyjmowałam te cuda po 1 zł po 1 …Dopiero gdy zaczełam pić zsiadłe mleko prosto od krowy pić ekologiczny sok z buraka i kapusty to moje jelita zaczęły normalnie funkcjonować po antybiotyku.Szkoda że w dzisiejszych czasach tak nam się mydli oczy żeby tylko firmy farmaceutyczne miały zysk:(Niestety 1 szczepami bakterii nie odbudujemy mikroflory,możemy sobie przyjmować wszystkie probiotyki z apteki i tak dysbioza jelitowa nie zniknie a jeszcze będzie większa,gdyż w jelitach jak i wszędzie ma panować równowaga,a nie że my sobie podamy 5 szczepów w 1 miliardach…Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Jasiek2018-09-18

  Nie mogę jeść ani glutenu, ani mleka krowiego, za to mogę (i uwielbiam) kokosa. Dlatego z ogromnym zapałem zabrałam się za te kulki, żeby w końcu zjeść coś pysznego i słodkiego! niestety… własnie wyjadam wiórki ze szklanki ogóle się nie skleiły, a polewa nie była polewą tylko zbitą masą 🙁

 • noavatar.png
  Barnaba2018-09-18

  Koleżanka przywiozła mi z najnowszą płytę 1 /7 i jest rewelacyjna. Ćwiczę zaledwie od kilku dni, ale nie ma już wymówki, że nie mam czasu. 1 – krótki i jakże intensywny trening. Napewno będę ćwiczyć codziennie i osiągnę swój cel – nową, lepszą wersję siebie pozdrawiam

 • noavatar.png
  Bogusława2018-09-18

  świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

 • noavatar.png
  Dorian2018-09-19

  Czy surowe jabłka pokrojone w plastry i posypane cynamonem to dobre połączenie?, bo smakuje to rewelacyjnie

 • noavatar.png
  ursus2018-09-19

  Najlepsza!!!

 • noavatar.png
  walentyna2018-09-19

  Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

 • noavatar.png
  Mariola2018-09-19

  Oczywiście, że nie. Dodatkowo działa wysuszająco na wątrobę. Wszystko z umiarem.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Edwin2018-09-20

  Ale się działo:) wspomnienia pozostaną!Pozdrowienia dla wszystkich – i wszyskich uczestniczek

 • noavatar.png
  Nicefor2018-09-20

  Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

 • noavatar.png
  Ciesława2018-09-20

  Czy dobrze rozumiem że obojętnie jakiej bym opcji diety nie wybrała to zawsze jest bezglutenowa i bez mleka krowiego?

 • noavatar.png
  Gniewomir2018-09-21

  Przeszlam niedawno na dietę wegańska. Wczoraj odebrałam wyniki krwi i okazało się, ze wszystko w normie. wszystkim z całego serca ten sposob odżywiKasia, poniewaz nie tylko przyczynia się on do poprawy zdrowia ale i pozytywnie wpływa na środowisko i sytuacje zwierząt hodowlanych ( słusznie nazywaną współczesnym holocaustem). pamiętać, ze w nabiale znajduje się m.in. krew, ropa oraz bardzo dużo hormonu wzrostu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla jagniąt.Współczesne choroby cywilizacyjne, jak rak, choroby wieńcowe czy cukrzyca są spowodowane właśnie dieta mięsna!Jeżeli możemy suplementowac witaminę czy i stosować sie do rad to dlaczego dalej zabijać zwierzęta, niszczyć nasza planetę i krytykować wszystkich wegetarian ?

 • noavatar.png
  Sydoniusz2018-09-21

  Ile należy pić zielonej herbaty dziennie ?

 • noavatar.png
  Olka2018-09-21

  ja pieklam buraki ok 1

 • noavatar.png
  Jonatan2018-09-21

  Pani wygadają przepysznie ale ile te łakocie maja kalorii ??

 • noavatar.png
  Mysław2018-09-21

  Puszka mleka kokosowego – jakiej pojemności?

 • noavatar.png
  Dacjan2018-09-22

  Kasiaczy moglabys rozbudowac watek odbudowKasia flory jelit probiotykamibi prebiotykami?czy uszkodzone jelita da sie odbudowac?moje powazniejsze problemy z jelitami zaczely sie po antybiotyku na jelita;) trwaja kilka na ige i wszystkie inne testy alergiczne mam dobre,stosuje diete,mleko wyeliminowane,trenuje, a lekarze nie maja pomyslu. Czy moglabys polecic dalszy kierunek dzialan?ide nawet na rezonans ciala tzw kulki bo standardowe metody kuracji wyczerpalam;) jak sie maja ukryte nietolerancje pokarmowe do chorob autoimmunologicznych?bede wdzieczna za wszelkie linki. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Hipolita2018-09-22

  Muszę pochwalić ciasto!!! można faktycznie mieszać według własnych upodobań. Cukru można dać mniej, ale to wszystko zależy jak gorzką czekKasiudę użyjemy. Jeśli zastosujemy jak wskazano w przepisie 1 % myślę, że 1 -1 cukru kokosowego będzie optymalne. Bardzo duży plus za truskawki, stanowią one kropkę nad i w przepisie. Bardzo udany wypiek.

 • noavatar.png
  teofila2018-09-22

  Ciasto jest raczej kruche. Pozdrawiam,

 • noavatar.png
  Pelagia2018-09-22

  Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

 • noavatar.png
  Edmund2018-09-23

  Dzieki za wszystkie przepisy. Dla mnie są idealne

 • noavatar.png
  Malina2018-09-23

  Witam serdecznieMam pewną sugestie co do aplikacji, z której korzystam. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie od wielu lat. Wiele treningów z aplikacji mino najwyższego poziomu oraz najdłuższego czasu jest dla mnie za krótkich. Dlatego też często łącze je ze sobą, robiąc np. dwa treningi pod rząd. W związku z tym brakuje mi możliwości pominięcia rozgrzewki i rozciągKasia, a przejścia do treningu głównego. Kolejną kwestią jest brak możliwości rozpoczęcia od początku przerwanego w jakimś momencie treningu. Trzeba poczekać, aż przeleci do końca, żeby móc wykonać go ponownie. Uważam, że są to aspekty, które warto poprawić. Pozdrawiam serdecznie

 • noavatar.png
  Erhard2018-09-23

  Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

 • noavatar.png
  Adam2018-09-23

  Olej kokosowy jest bardzo zdrowy, także dla dzieci.

 • noavatar.png
  Rajmunda2018-09-23

  Kasia! juz w !! raczej w i nie tT ale produkty!! , zwariowałam i nakupowalam wszystko co było dostępne i teraz właśnie jestem po emergy bar maca&kakao !! tylko pyszne ale i jakie zdrowe! na tym to polega!Świetnie , nie poddawaj się w tym co robisz bo jesteś w tym świetna , a zazdrość i hate zawsze będzie towarzyszył ludziom którzy odnoszą sukcesy !Dzięki

 • noavatar.png
  Minigniew2018-09-23

  Kasiu, kiedys dodalas swietny post o wlosach. Prosimy o taki n/t pielegnacji cery :))

 • noavatar.png
  Konkordiusz2018-09-23

  Jestem przeszczęśliwa z health by . Właśnie zapisałam się na wizytę kontrolna , mam pytanie czy jeśli obok jest brak ceny to znaczy ze wizyta kontrolna jest bezpłatna ? góry dziękuje informacje .

 • noavatar.png
  Augusta2018-09-23

  Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Longina2018-09-24

  Tak obserwuje, że jest pani specjalistką w kwestii dzieci. Na pewno wyrośnie na sportowca. Nie ma innego wyjścia. I będzie żyła sto lat. Bo mama dba o jej zdrowe nawyki żywieniowe. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  Adelajda2018-09-24

  Ale na czym ulozyc owoce?. Po upieczeniu sernika nie beda sie trzymaly. W opisie,mowa o pysznym musie. W przepisie,ani slowa :-).

 • noavatar.png
  Herman2018-09-24

  Aneczko przepyszny przepis.?.Pozdrowienia dla całej.?

 • noavatar.png
  Jerzy2018-09-24

  Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

 • noavatar.png
  Daniela2018-09-24

  Hey czy wiadomo kiedy będzie książka? nią najbardziej czekam 🔝🔝🔝💥💥💋💋 miłego dnia 😉😘😘

 • noavatar.png
  Cezariusz2018-09-24

  A ile powinno się spać w ciąży?

 • noavatar.png
  Ingryda2018-09-24

  Kulki mocy uwielbiam i robię bardzo często w przeróżnych odsłonach takie waniliowo-kokosowe muszą być przepyszne

 • noavatar.png
  Leokadiusz2018-09-24

  Dodany z jogurtem ryżowym

 • noavatar.png
  Ramona2018-09-24

  trzymamy kciuki, żeby przyniósł szczęście

 • noavatar.png
  Alberta2018-09-24

  Jak zwykle.

 • noavatar.png
  tymon2018-09-24

  Jeśli chodzi o aplikację w telefonie to źle mi się cwiczy. Za mały obraz co przy wadzie wzroku jest problemem.

 • noavatar.png
  Grześ2018-09-24

  Nie jestem sportowcem ale jestem mamą 😉 po za chęcią zdrowego odżywiKasia moich dzieci chciałabym ja sama racjonalnie się odżywiać. Czasami nieświadomie robimy sobie krzywdę wpadając w modę jedzenia wyłącznie zielonego (przykładowo) 😉 w głowie mi się kręci na samą myśl ile jeszcze nie wiem. Czy możesz mnie skierować do źródła – może wlasnego- gdzie krok po kroku będzie wytłumaczone jak dla laika… zdrowo się odżywiać? mi opadają pozdrawiam

 • noavatar.png
  Ezechiel2018-09-25

  Co można użyć zamiast jajek, gdyz moje dziecko ma alergie?

 • noavatar.png
  Konrad2018-09-25

  Naprawde ciezki trening jak sobie tak popatrzalem to tak sie zmeczylem ze musze teraz wypic sobie browarka i obejrzec jakis meczyk ….. .. Czesio

 • noavatar.png
  Stefan2018-09-25

  ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Przemek2018-09-25

  Ciasto przepyszne😋Zrobilam tylko z malinami bo akurat mialam w domu i wyszlo super!!!

 • noavatar.png
  Narcyz2018-09-25

  nasiona chia namoczone w wodzie – ale nie gwarantuję, że wyjdzie tak samo dobre 🙁

 • noavatar.png
  Chociemir2018-09-25

  Kasiu czym zastąpić gluten????

 • noavatar.png
  Izolda2018-09-26

  Pani co poleci pani na trądzik?

 • noavatar.png
  Kalista2018-09-26

  Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Ludwina2018-09-27

  Myślę, że tak 😉 ale proponuję również

Copyright © 2018 Odzyskiwaniedanych.org.pl